Біржа EXMO - заробіток на обмінах

Сьогодні хочу поділитись з Вами своїм досвідом співпраці з біржою EXMO.

 

Хтось з Вас скаже о знову черговий обман з обмінниками. черговий скам і фінансова піраміда.

Проте я Вам скажу , що це далеко не так і методи заробітку які я тут опишу зможуть стати в пригоді не тільки новачкам, але і вже продвинутим користувачам.

Отже поїхали.

Перевагою біржі EXMO є  її простий і зрозумілий інтерфейс. Тут ви зможете як просто обмінювати криптовалютуна долари, євро, рублі, гривні чи навіть польські злоті, але й на інші криптовалюти ( всього на момент написання статті на сайті було 46 валютних пар). Ця біржа Вам стане у пригоді якщо Ви збираєтесь заробляти на ній як трейдер, чи навіть тоді коли Ви просто знайомитесь з світом криптовалют ( припутимо Ви просто збираєте бонуси на кранах таких як Freebitcoin  ) і Вам просто потрібно обміняти Ваші криптомонетки на реальні гроші. Тут Ви знайдете безліч методів виводу грошей як на основні електронні платіжні системи так і на звичайні дебетові карти VISA чи MASTERCARD. А якщо і цього Вам буде замало то існує безліч обмінників які Ви можете знайти на Bestchange чи Okchanger

 

А тепер я розкажу як заробляти на біржі. 

Починаючи розповідь хотів би сказати , що особисто я заробив свої перші пристойні гроші саме на біржі EXMO і практично без вкладень. Мої капіталовкладення в біржу були еквівалентні приблизно 20 доларам. Чому еквівалентні , та просто тому що це були бонусні сатоші зібрані на FREEBTC з різних кранів і спочатку я просто планував їх обміняти на долари і вивести на свій Payeer гаманець. Але спробувуваши торгувати я побачив що можу набагато більше заробити на торгах. І сьогодні на момент написання  статті мій баланс дорівнює 2752 долари 51 цент (600 доларів вже виведено на дрібні потреби)  і це за рік торгів як той казав час від часу між основною роботою і то тільки коли бачиш що це вигідно.

 

Отже основний принцип торгівлі  на біржі  не тільки EXMO але й на багатьох інших криптовалютних біржах. Просто купив дешевше, продав дорожче, не забув врахувати комісію 0,2 % ( двічі тому що раз Ви купуєте два Ви продаєте) ось і весь секрет торгів на будь якій біржі і не тільки криптовалютній.

Але я обіцяв Вам не такий принцип і  зараз я Вам про нього розкажу , Але для початку я раджу Вам зареєструватись на цих сайтах 1 ADVCASH це дуже зручна електронна платіжна система яка буде потрібна нам для першого методу заробітку і сайт №2 Geexchenge простий і функціональний обмінник ( звичайний але з грошовими бонусами за обміни які можна вивести на будь які платіжні системи доступні в обміннику до речі обмінник повністю автоматичний тобто обміни проходять без участі операторів і вони практично миттєві) цей обмінник нам буде потрібний як для способу заробітку №2 (дуже часто) так і для першого способу (набагато рідше).

Отже Метод №1 

Відкриваємо валютні пари BTC/USD BTC/EUR BTC/UAH

Дивимось і прораховуємо які виходять курси гриня/долар гривня/євро купівлі продажу

Потім ідемо на ADVCASH і там порівнюємо курси 

якщо курси відрізняються ( А різниця може доходити і до 3 гривень) 

враховуючи всі комісії ще раз все рахуємо 

Ми повинні врахувати комісію поповнення ADVCASH в доларах і євро  через EXMO коди вона 0 % через різні обмінники ( буває але рідко Вам можуть доплачувати за обмін тобто Ви віддаєте 1000 $ а Вам на рахунок поступає 1003 $ ) якщо поповняєте в гривні то EXMO кодом буде комісія 0,95%

також ми повинні врахувати комісію поповнення EXMO в самій системі ADVCASH  є можливість виводу на біржу EXMO EXMO кодами з комісією 2,95 %.

або через обмінники ( ну тут вже диветесь де вигідніший відсоток)

Ось такий простий спосіб №1 користуйтесь  але не забувайте враховувати всі комісії.

 

Метод №2

Цей  метод в народі називають арбітражем. 

Про те це не зовсім арбітраж але щось дуже подібне.

Отже я розкажу на прикладі двох бірж EXMO i WEX.

Для прикладу беремо пару LTC/USD на EXMO Ви можете продати LTC за 232 $ а на WEX купити за 224 $

Комісії які ми повинні врахувати це:

1 комісія обмінника Geexchange (або будь-якого іншого з OKchanger чи Bestchange) (на момент написання статті це 4 % але буває по різному від 0,5% до 7% і вище) 

тому завжди перевіряйте чи немає на інших обмінниках вигіднішого курсу

2 це комісія за перерахунок LTC на WEX вона 0,001 LTC тобто 224*0,001 = 0,224 $

3 ну і не забуваємо про комісії самих бірж а це 0,2 % як на EXMO так і на WEX

Отже послідовність дій 

1 міняємо EXMO code на WEX code

2 купуємо LTC на WEX

3 переводимо LTC на  EXMO

4 продаємо LTC за USD

 

Ну і на останок  хочу Вам сказати завжди рахуйте перед тим як здійснити будь-яку операцію.

Ніколи не здійснюйти операції на повні суми депо (краще  поділити депо )

І ніколи не заводьте на біржу більше грошей ніж Ви можете дозволити собі втратити тому що біржа це завжди ризик втратити 

З власного досвіду скажу що бачив як моє депо множилось на 5 за місяць і потім ділилось на 2 всього за кілька годин

Ніколи не здійснюйте операцій на емоціях тільки на тверезу голову і при холодному розрахунку.

Ну і враховуйте те що сторінка писалась раніше а курси постійно міняються.